| Produk | 904 l N08904 1.4539 Lembar pelat baja tahan karat super duplex |
|---|---|
| Standar | ASTM JIS EN GB |
| Nilai | 904 l N08904 1.4539 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Plat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 304 |
| Permukaan akhir | 2B/BA/Garis Rambut/8K/NO.4/tergores/satin |
| Teknik | Digulung Dingin Digulung Panas |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
|---|---|
| Surface | 2B, BA, HL, NO.1, NO.4, 8K |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
| Width | 10-2000mm |
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Ketebalan | 0,1-20mm |
| Standar | Jis, ASTM A240 A666 |
| Lebar | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifikat | CE, BIS, SABS, JIS, ISO9001 |
| Tolerance | 0.1mm |
|---|---|
| Edge | Mill / Slit Edge |
| Quality Grade | The Real Thing |
| Thick | 0.02-3mm |
| Shape | Flat.sheet |
| Produk | Plat Stainless Steel Astm A240 316l Lebar 1219mm 1500mm 2000mm |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 |
| Permukaan akhir | 2B/BA/GARIS RAMBUT/8K/NO.4/terukir/satin |
| Teknik | Gulungan Dingin Gulungan Panas |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Ketebalan | 0.02mm-20mm |
|---|---|
| Lebar | 1000-3000mm |
| Nilai | 300 seri |
| Toleransi | ± 1% |
| Tingkat baja | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410S, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L, 904 |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| Nilai | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 316Ti |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 / A240M - 14 |
| Nilai | 316Ti, 316, 316L, 321, 310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | SUS 316 316L Stainless Steel Coil lapisan ganda coil untuk petugas kopi |
|---|---|
| Nilai | SUS 304 304L 410 420 430 321 316 316L dll |
| Permukaan | Lapisan cermin, garis rambut, lapisan BA 2B |
| Teknik | Gulungan Dingin Gulungan Panas |
| Standar | AISI, ASTM |