| Produk | Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| nilai | SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 1.4301 |
|---|---|
| Standar | EN 10088-2: 2014 |
| Nilai | 1,4301, 1,4307, 1,4401, 1,4404 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 1,4401 |
|---|---|
| Standar | EN 10088-2: 2014 |
| Nilai | 1.4401 1.4404 1.4571 1.4541 1.4462 1.4845 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | 1U 1C 1E 1D |
| Produk | Plat Stainless Steel 304 304L plat stainless steel |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 |
| Permukaan akhir | 2B/BA/GARIS RAMBUT/8K/NO.4/terukir/satin |
| Teknik | Gulungan Dingin Gulungan Panas |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |
| produk | baja tahan karat 201304 304L 316 316L 321410430 koil buatan cina |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Kelas | 202301304 304L 316 316L 309S 321310 310S 430 |
| Permukaan | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K selesai |
| Bahan | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Produk | 201 304 321 316l 2B Finish Cold Rolled stainless steel plate Kualitas Bagus |
|---|---|
| Standar | ASTM A240-14 |
| Nilai | 321 304 301 304 316 304L 316L 310S 317 317L 904L 2205 |
| Permukaan | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K HL 2D 1D |
| Bahan | Seri 200 Seri 300 Seri 400 |
| Produk | Lembar Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200 Seri 300 Seri 400 Seri |
| Permukaan | 2B, BA, No.4, HL, Cermin |
| Nama Produk | Lembar Pelat Baja Tahan Karat |
| Produk | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifikasi | ISO SGS BV CE |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Istilah harga | CIF CFR FOB |
| Produk | 0.4mm 0.5mm AISI 1.4301 astm a240 tp 316l 304 pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Sertifikasi | ISO SGS BV CE |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB |
| Produk | 430 lembar Plat Stainless Steel |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 JIS G4304 |
| Nilai | SUS 410 420 430 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |