| Produk | ASTM 420 430 410 Stainless Steel 2B / BA / cermin selesai Coil |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Permukaan | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K selesai |
| Bahan | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 1.4307 |
|---|---|
| Standar | EN 10088-2: 2014 |
| Nilai | 1,4301, 1,4307, 1,4401, 1,4404, dll |
| Permukaan | No.1, Acar, Sand Blast, HL. |
| C | Maks 0,03% |
| Product | aisi 303 stainless steel bright polished round bar |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, SUS |
| Grade | 200series 300series 400series ANSI 304 304L |
| Surface | Pickled, bright polished, grind finish, |
| Type | Round, hexagon, square, flat, etc |
| Produk | Gulungan baja gulungan baja karbon dingin, ss400b gulungan baja karbon gulungan panas |
|---|---|
| Standar | ASTM, DIN, GB, JIS |
| Kelas | Q195L, Q235B, Q345B, SS400 |
| Permukaan | Pelanggan tidak perlu normalisasi annealing |
| Teknik | Rolled Cold Rolled |
| Produk | lembaran koil stainless steel 2B 304 304l strip stainless steel no.1 |
|---|---|
| Standar | ASTM A240/A240M-14 |
| Nilai | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Pengiriman | Gulungan Dingin, Anil, dan Acar |
| Permukaan | 2B, HL, No.4, Dekoratif |
| Produk | SS 304 304L 316 410 430 gulungan baja canai dingin canai panas |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 410 201 301 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Permukaan | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K selesai |
| Bahan | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Produk | 304 Pipa Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 304 304L 316 316L |
| Permukaan | ID/OD yang dipoles 320grit 6m |
| C | Maks 0,08% |
| produk | baja tahan karat 201304 304L 316 316L 321410430 koil buatan cina |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Kelas | 202301304 304L 316 316L 309S 321310 310S 430 |
| Permukaan | BA 2B NO.1 NO.3 NO.4 8K selesai |
| Bahan | TISCO JISCO BAOSTEEL |
| Produk | 304 Pipa Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| nilai | 304 304L 316 316L |
| Permukaan | ID/OD 320grit 6m yang dipoles |
| C | Maks 0,08% |
| Aplikasi | Kawat las, kawat pegas, kawat pengikat |
|---|---|
| Standar | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| produk | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Kelas | paduan nikel dan kawat las baja tahan karat |
| Kerajinan | Ditarik dingin dan dianil |