| Nilai | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Kelas Baja | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Toleransi | ±1% |
| Paduan Atau Tidak | Adalah Paduan |
| Aplikasi | Batang Baja Struktural |
| Bahan | Nimonic80 N07080 paduan bulat batang pipa plat kawat |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Aplikasi | Industri Kimia, Industri, Ornamen |
| Permukaan | 2B, BA, 4K, 8K, No.1, No.4, HL, kuas, semir, cerah |
| Nama | Nimonic80A N07080 GH80A paduan bulat batang pipa plat kawat |
|---|---|
| Tipe | Nikel Strip, sheet, rod, plate, pipa, bar, tabung, kawat, pipa baja seamless, pipa seamless |
| Kelas | Nikel Basis Paduan nimonic 80a gh4080 gh80a |
| Bahan | inconel, incoloy, monel, baja PH, duplex, super austenite, hastelloy |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Nikel Basis Paduan Baja Logam Incoloy926 N08926 1.4529 00Cr17Ni13Mo3 paduan pelat baja pipa |
|---|---|
| Mengetik | Nikel Bar plat pipa koil pipa |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Hastelloy C-276 N10276 2.4819 C22 N06022 2.4819 B N10001 C276 C C2000 C4 B3 B2 X paduan bulat bar pi |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Pipa baja paduan berbasis batang plat nikel |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produk | Plat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | JIS DIN ASTM GB |
| Nilai | SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Standar | Jis, ASTM A240 A666 |
| Lebar | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifikat | CE, BIS, SABS, JIS, ISO9001 |
| Kelas | Seri 300 |
| Tingkat baja | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 441, 316, 420J1, 321, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 304L, 904L, 444 |
|---|---|
| Permukaan akhir | 2b |
| Teknik | Dingin digulung |
| Toleransi | ± 1% |
| Lebar | 5~200mm |
| Nilai | 600 601 617 625 X-750 800 800H 900 925 926, Paduan Dasar Nikel 600 601 617 625 718 X-750 800 800H 90 |
|---|---|
| Kelas Baja | Inconel 100/600/601617/625/690/713/718 |
| Toleransi | ±1% |
| Paduan Atau Tidak | Adalah Paduan |
| Aplikasi | Batang Baja Struktural |