| Produk | Plat Stainless Steel 304 304L plat stainless steel |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 |
| C | Maks 0,08% |
| Cr | 18% -20% |
| Ni | 8% -10% |
| Produk | Plat Stainless Steel 304 304L plat stainless steel |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Sertifikasi | ISO SGS BV CE |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB |
| Produk | Kualitas Tinggi Dipoles 2B BA NO.1 201 304 301 321 316 Stainless Steel Coil Sheet |
|---|---|
| Standar | ASTM, AISI, GB, JIS |
| Sertifikasi | ISO SGS BV CE |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB |
| Corrosionresistance | Moderate To High |
|---|---|
| Carboncontent | 0.05% - 2.0% |
| Materialtype | Alloy Steel |
| Weldability | Moderate |
| Heattreatment | Quenching And Tempering |
| Bahan | Inconel 713 600 601 617 625 718 Pipa baja paduan batang plat berbasis nikel |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Hastelloy B2 N10665 2.4617 C276 C C2000 C22 C4 BX paduan putaran bar pipa plat kawat kumparan |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produk | Plat lembaran Stainless Steel ASTM A240 347/347H |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 |
| Permukaan akhir | 2B/BA/GARIS RAMBUT/8K/NO.4/terukir/satin |
| Teknik | Gulungan Dingin Gulungan Panas |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| Nilai | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Plat Stainless Steel 304 304L plat stainless steel |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 |
| Nilai | Seri 200 Seri 300 Seri 400 Seri 600 |
| Cr | 18% -20% |
| Ni | 8% -10% |
| Produk | Plat Stainless Steel 304 304L plat stainless steel |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 |
| Permukaan akhir | 2B/BA/GARIS RAMBUT/8K/NO.4/terukir/satin |
| Teknik | Gulungan Dingin Gulungan Panas |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |