| Manufacture Technology | Cold Drawn/Cold Rolled |
|---|---|
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Description | Stainless Steel Tube |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Tensile Strength | 515 MPa (typical For 304 Grade) |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Width | 500-3000mm |
| MOQ | 1 Ton |
| Tolerance | ±0.02mm |
| Application | Construction/ Decoration/ Industry |
| Produk | 316 316L kawat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| Nilai | 201.202.301.303.304.304L,305.316.316L,321.410.416.420.430,1.4301, 1.4306, 1.4845, 1.4401, 1.4371, 1. |
| Permukaan | Seragam dan indah, dengan stabilitas linier. cerah, acar, hitam |
| Keahlian | Digambar dingin dan dianil |
| Produk | Plat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 304 |
| Permukaan akhir | 2B/BA/Garis Rambut/8K/NO.4/tergores/satin |
| Teknik | Digulung Dingin Digulung Panas |
| Istilah Harga | CIF CFR FOB EX-WORK |
| Tensilestrength | 520 - 750 MPa |
|---|---|
| Edge | Mill / Slit Edge |
| Origin | Shandong, China |
| Thickness | 0.02mm - 3.0mm |
| Price Terms | FOB/ CIF/ EX-WORK |
| Aplikasi | Kawat las, kawat pegas, kawat pengikat |
|---|---|
| Standar | GB, JIS, ASTM, AISI, DIN |
| produk | ERNiCrMo-3 ERNiCrMo-4 ERNiFeCr-2 ERNiFeCr-1 ERNiCrFe-7 ERNiCrMo-7 ERNiCrCoMo-1 |
| Kelas | paduan nikel dan kawat las baja tahan karat |
| Kerajinan | Ditarik dingin dan dianil |
| Dimensions | 1mm ~ 500mm |
|---|---|
| Width | Varies By Profile Type |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Surface Treatment | Galvanized Coated |
| Mechanical Strength | High Tensile Strength |
| Produk | Kawat tembaga perak berlapis kawat tembaga tembaga padat berpakaian aluminium CCA memutar kawat list |
|---|---|
| Standar | IEC, NEMA, GB, SGS, ISO |
| Permukaan | Warna dilapisi |
| Aplikasi | Kabel listrik, Pemanasan, Motor, trafo, Generator, Mesin las |
| Sertifikat | ROHS / ISO9001 / ISO14001 |
| Produk | Aluminium Round Bar 1050 1060 1070 1100 3003 3004 5052 5005 5083 5754 Nilai Penuh |
|---|---|
| Standar | ASTM, JIS, GB |
| Bahan | Aluminium Alloy |
| Permukaan | Mill Finish, Dipoles |
| Mengetik | Bulat, segi enam, kotak, dll |