| Coil Id | 400mm Or 610mm |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Sample | Sample Freely |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Bahan | Hastelloy B N10001 C276 Hastelloy C N06455 2.4610 C2000 C22 C4 B3 B2 X paduan bulat bar pipa plat ka |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Incoloy840 alloy bulat bar pipa plat kawat kumparan |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Standar | Jis, ASTM A240 A666 |
| Lebar | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifikat | API, CE, BIS, JIS, ISO9001 |
| Kelas | Seri 300 |
| Nilai | B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30, B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
|---|---|
| Kelas Baja | Hastelloy B B2 B3 C C4 C22 C276 X C2000 G30 |
| Toleransi | ±1% |
| Paduan Atau Tidak | Adalah Paduan |
| Aplikasi | Batang Baja Struktural |
| Bahan | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Pipa baja paduan berbasis batang plat nikel |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
|---|---|
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Bahan | Monel K-500 Alloy K-500 paduan pelat baja baja paduan batang baja paduan pipa baja |
|---|---|
| Mengetik | Kawat Bar nikel |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Baja paduan Incoloy 901 Incoloy 925 Incoloy 926 kawat baja plat bar pipa |
|---|---|
| Mengetik | Plat baja pipa baja paduan nikel |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Hastelloy B3 N10675 2.4600 C276 C C2000 C22 C4 BX paduan putaran bar pipa plat kawat kumparan |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |