| Produk | Plat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| Nilai | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Disikat, Mat |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Standar | Jis, ASTM A240 A666 |
| Lebar | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifikat | CE, BIS, SASO, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Kelas | Seri 300 |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat SUS304L |
|---|---|
| Standar | JIS G4304: 2012 |
| Nilai | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Hot Rolled ASTM A240 201 202 304 316 321 1- 6mm Lembaran Baja Stainless Lembaran Baja |
|---|---|
| Standar | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| Nilai | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Hot Rolled ASTM A240 201 202 304 316 321 1- 6mm Lembaran Baja Stainless Lembaran Baja |
|---|---|
| Standar | JIS G4304: 2012 ASTM A240 |
| nilai | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Hot Rolled ASTM A240 201 202 304 316 321 1- 6mm Plat Baja Lembaran Stainless Steel |
|---|---|
| Standar | JIS G4304: ASTM A240 2012 |
| Nilai | SUS304L, SUS316, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
|---|---|
| Surface | 2B, BA, HL, NO.1, NO.4, 8K |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
| Width | 10-2000mm |
| Processing | Cold Rolled, Hot Rolled |
| Material | 200 Series/300 Series/400series |
|---|---|
| Transportation | By Sea, By Air, By Express |
| Hardness | Soft,semi-hard And Full Hard |
| Price Term | FOB, CFR, CIF |
| Package | Standard Export Seaworthy Package |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Stock | Stock |
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Customization | Acceptable |
| Custom Made | Yes |
| Coil Id | 10mm Or2500mm |
|---|---|
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Stock | Stock |
| Tensilestrength | 520-750 MPa |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |