| Bahan | Incoloy 800HT UNS N08811 1.4959 paduan bulat batang pipa kawat plat |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Incoloy 925 N08925 paduan bulat bar pipa, Piring kawat kumparan |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Monel400 MonelK500 pelat paduan batang paduan Monel400 |
|---|---|
| Mengetik | Kawat Bar nikel |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produk | Lembaran Baja Tahan Karat 304L |
|---|---|
| Standar | ASTM A240/A240M-14 |
| Nilai | 304L 304 |
| Pengiriman | gulungan dingin |
| Permukaan | 2B, BA, No.4, HL, Cermin |
| Produk | Lembaran Baja Tahan Karat 316L |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200series,300series,400series .etc |
| Pengiriman | gulungan dingin |
| Permukaan | 2B, BA, No.4, HL, Cermin |
| Produk | 201 304 316 316L lembaran baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200series,300series,400series .etc |
| Pengiriman | gulungan dingin |
| Permukaan | 2B, BA, No.4, HL, Cermin |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat Aisi 304 310s 316 321 |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200series,300series,400series .etc |
| Teknik | Digulung panas, digulung dingin |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Produk | aisi 316L 2b pelat baja tahan karat 316 304 201 |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200series,300series,400series .etc |
| Pengiriman | gulungan dingin |
| Permukaan | 2B, BA, No.4, HL, Cermin |
| Produk | Aisi 316L 316 304 201 plat stainless steel sheet coil |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200series,300series,400series .etc |
| Teknik | Digulung panas, digulung dingin |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Produk | 304 310s 316 321 lembaran pelat baja stainless canai dingin baosteel |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
| Nilai | 200series,300series,400series .etc |
| Teknik | Digulung panas, digulung dingin |
| Permukaan | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |