| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 310S |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| Nilai | SUS310, SUS310S, SUS316, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 2205 |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 / A240M - 14 |
| Nilai | 2205, 316Ti, 904L, 316L, 321, 310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat 410 |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 JIS G4304 |
| Nilai | 410, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | 1D, No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 JIS G4304 |
| Nilai | 309S, 316L, 2205, 316Ti, 321, 310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Nilai | Seri 200 Seri 300 Seri 400 Seri 600 |
|---|---|
| Standar | AISI, JIS |
| Panjang | 300-6000mm |
| Ketebalan | 0,03-3mm |
| Lebar | 600-1550mm |
| Nilai | Seri 200 Seri 300 Seri 400 Seri 600 |
|---|---|
| Standar | AISI, JIS |
| Panjang | 300-6000mm |
| Ketebalan | 0,03-3mm |
| Lebar | 600-1550mm |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| nilai | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Disikat, Mat |
| Stock | Stock |
|---|---|
| City Of Warehouse | Wuxi, Jiangsu Province |
| Price Terms | Fob CFR CIF |
| Application | Construction, Automotive, Kitchenware |
| Custom Made | Yes |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Products | Stainless Steel Pipe |
| Surface | Black, Bright, Polished |
| Produk | Profil Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI dll. |
| Nilai | Seri 200, Seri 300, Seri 400 |
| Aplikasi | Konstruksi |
| Teknik | Ditarik Dingin, Digulung Dingin, Digulung Panas |