| Produk | Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304: 2012 |
| Nilai | SUS316L, SUS316Ti, SUS321, SUS310S, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Disikat, Matt |
| Nilai | 301 lembaran baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | AISI, JIS |
| Panjang | 300-2000mm |
| Ketebalan | 0.15-3mm |
| Lebar | 1.5-1219mm |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | JIS G 4304 G4305 - 2012 |
| Nilai | SUS321, SUS316L, SUS316Ti, SUS310S, dll. |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Ketebalan | 3~200mm |
| Produk | Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 JIS G4304 |
| Nilai | SUS420, SUS304, SUS316L, SUS316Ti, SUS321, dll. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | Kumparan baja tahan karat |
|---|---|
| Nilai | 304 304L 316 316L 321 310 310S 430 |
| Permukaan | 2B selesai |
| C | Maks 0,08% |
| Cr | 18% -20% |
| Produk | Bilah Saluran Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A276, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Bahan | 201,202,301,304, dll |
| Permukaan | Acar, Poles, Peledakan, dll |
| Jenis | Saluran Bulat Sudut Persegi Flat bar |
| Produk | Bilah Saluran Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Bahan | 201,202,301,304,309S,310S,316.316L,410.420.430, dll |
| Permukaan | Acar, Poles, Peledakan, dll |
| Jenis | Saluran Bulat Sudut Persegi Flat bar |
| Produk | Bilah Saluran Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Bahan | 201.202.301.304.309S,310S,316.316L,410.420.430,dll |
| Permukaan | Acar, Poles, Peledakan, dll |
| Jenis | Saluran Bulat Sudut Persegi Flat bar |
| Produk | Bilah Saluran Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A276, A484, A479, A580, A582, JIS G4303, JIS G4311, DIN 1654-5, DIN 17440, GB/T 1220 |
| Bahan | 201.202.301.304.309S,310S,316.316L,410.420.430,dll |
| Permukaan | Acar, Poles, Peledakan, dll |
| Jenis | Saluran Bulat Sudut Persegi Flat bar |
| Produk | Profil Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | GB, ASTM, JIS, BS, DIN, UNI dll. |
| nilai | Seri 200, Seri 300, Seri 400 |
| Aplikasi | Konstruksi |
| Teknik | Ditarik dingin, digulung dingin, digulung panas |