| Steel Grade | Stainless Steel |
|---|---|
| Temperature Resistance | Can Withstand High Temperatures |
| Finish Process | Cold-Finished, Bright Annealing |
| Main Standard | ASTM A270, ASTM A269, ASTM A688 A213 A312etc |
| Type | Stainless Steel Seamless Tube / Tubing |
| Tabung mulus | OD 3 Mm Sampai OD 652 Mm |
|---|---|
| Pipa khusus | Pipa las |
| Ketebalan | 0,3mm ~ 60mm |
| Ketebalan dinding | 0,010 Inci Hingga 0,250 Inci |
| CIRI | Sangat Kuat Dan Tangguh |
| Surface | Black, Bright, Polished |
|---|---|
| Weldability | Good |
| Similar Grade | 304L 316L 321 |
| Lenght | 1-12m, Or As Requirement |
| Steel Grade | 200 300 400 600 Series |
| Produk | Dingin digulung baja ringan gulungan baja karbon ringan pelat baja lembaran besi harga |
|---|---|
| Standar | AISI, ASTM, DIN, JIS |
| Teknik | Rolled Hot Rolled Dingin |
| Ketebalan | 0.3-3mm |
| Lebar | 50-1500mm |
| Nama Produk | 4140 42CrMo4 1.7225 SCM440 Cold Round Bar Baja Paduan Dingin |
|---|---|
| Kelas | 4140.4135.42 CrMo, 4130, A-387Cr.B, 5140.501 |
| Bentuk | Pipa strip lembaran wrie bar dll |
| Standar | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Mengetik | Carbon Steel Bar Round Square, Baja sudut heksagonal |
| Nama Produk | Kualitas prima aisi 4140 Karbon Besi baja paduan batang bulat batang Pemasok Cina |
|---|---|
| Kelas | 010 1020 1045 CK10 CK22 CK45 S10C S20C S45C |
| Bentuk | Pipa strip lembaran wrie bar dll |
| Standar | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Mengetik | Carbon Steel Bar Round Square, Baja sudut heksagonal |
| Nama Produk | Kualitas tinggi 20 # 45 # 20Mn 50Mn baja karbon karbon Pemasok Cina |
|---|---|
| Kelas | 20 # 45 # 20Mn 50Mn |
| Bentuk | Pipa strip lembaran wrie bar dll |
| Standar | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Mengetik | Carbon Steel Bar Round Square, Baja sudut heksagonal |
| Produk | S32750 2507 F53 1.4410 Lembar pelat baja tahan karat super duplex |
|---|---|
| Standar | ASTM JIS EN GB |
| nilai | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | 254SMo S31254 F44 1.4547 Lembar pelat baja tahan karat super duplex |
|---|---|
| Standar | ASTM JIS EN GB |
| Nilai | 254SMO S31254, F44, 1,4547 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Produk | 904 l N08904 1.4539 Lembar pelat baja tahan karat super duplex |
|---|---|
| Standar | ASTM JIS EN GB |
| Nilai | 904 l N08904 1.4539 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |