| Bahan | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Nama Produk | hot kualitas tinggi Nikel khusus paduan pelat lembar Hastelloy C-276 N10276 |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | Lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | ISO 9001 |
| Nama Produk | Batang dan kawat Industri linting panas, produk logam Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Kelas | Q195 Q235 Q345 45 ~ 70 # |
| Bentuk | Lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | ISO 9001 |
| Mengetik | Round Square, baja sudut heksagonal |
| Bahan | Baja paduan Incoloy 617 baja paduan kawat bar pelat pipa |
|---|---|
| Mengetik | Plat baja pipa baja paduan nikel |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Bahan | Baja Paduan Inoconel 725 pelat baja paduan kawat pipa batang |
|---|---|
| Tipe | Pelat baja batangan pipa baja paduan nikel |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembaran strip pipa wrie bar dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Produk | 304 304L cold rolled disikat BA 2B cermin lembaran pelat baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240/A240M-14 |
| Nilai | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Pengiriman | Gulungan Dingin, Anil, dan Acar |
| Permukaan | 2B, HL, No.4, Dekoratif |
| Produk | Stainless Steel 410 309s 310s 316L Plat 304 Stainless Steel Sheet |
|---|---|
| Standar | ASTM A240/A240M-14 |
| Nilai | 304 304L 316 316L 310 201 321 301 310S 2205 2507 904L 410 420 430 |
| Pengiriman | Gulungan Dingin, Anil, dan Acar |
| Permukaan | 2B, BA, HL, No.4, 8K, Dekoratif |
| Bahan | Inconel 713 600 601 617 625 690 718 Pipa baja paduan berbasis batang plat nikel |
|---|---|
| Tipe | paduan Bar Tube Sheet Wire coil |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Ketebalan | 0,02mm-16mm |
| Standar | Jis, ASTM A240 A666 |
| Lebar | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifikat | CE, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Ketebalan | 0.02-200mm |
| Standar | ASTM, ASTM A240 A666 |
| Lebar | 1219mm / 1500mm / 1800mm / 2000mm |
| sertifikat | API, CE, BIS, SABS, KS, JIS, GS, ISO9001 |
| Aplikasi | Peralatan Rumah Tangga, Konstruksi, Industri Otomatis |
|---|---|
| Standar | JIS, ASTM A240/A240M-18 atau A666 atau permintaan |
| Lebar | 1219mm / 1500mm |
| sertifikat | ce, BIS, JIS, GS, ISO9001 |
| Kelas | Seri 300 |