| Product | 904 l N08904 1.4539 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | 904 l N08904 1.4539 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Product | 254SMo S31254 F44 1.4547 Super duplex stainless steel pipe tube |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Nilai | 254SMO S31254, F44, 1,4547 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Product | S32750 2507 F53 1.4410 Super duplex stainless steel tube pipe |
|---|---|
| Standard | ASTM JIS EN GB |
| Grade | S32750 2507 F53 1.4410 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Surface | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| Nilai | 430 410 304 316 321 310 309s lembaran baja tahan karat lembaran baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | AISI, JIS |
| Panjang | 300-15000mm |
| Ketebalan | 0,15-3mm |
| Lebar | 1.5-1219mm |
| Nilai | 430 410 304 316 321 310 309s lembaran baja tahan karat lembaran baja tahan karat |
|---|---|
| Standar | AISI, JIS |
| Panjang | 300-15000mm |
| Ketebalan | 0,15-3mm |
| Lebar | 1,5-1219mm |
| Grade | 304 201 202 301 304 304L 316 316L 321 310S 2205 2507 |
|---|---|
| Protection | PVC Protecting Film Available |
| Technic | Cold Rolled/Hot Rolled |
| Tolerance | ±1% |
| Sample | Sample Freely |
| Nilai | 300 seri |
|---|---|
| Kelas Baja | 304 |
| Permukaan Selesai | 2B/2D/BA/NO.1 |
| Ketebalan | 0.6 MM |
| Toleransi | ±1% |
| Produk | SUS 304L 304 Lembaran Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240/A240M-14 |
| Nilai | 304 304L 316 316L 310 201 |
| Pengiriman | Gulungan Dingin, Anil, dan Acar |
| Permukaan | 2B, HL, No.4, Dekoratif |
| Produk | 430 Pelat Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 JIS G4304 |
| Nilai | SUS 410 420 430 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Bahan | Hastelloy C-276 N10276 |
|---|---|
| Nama Produk | N10276 2,4819 Hastelloy C-276 harga tabung pipa seamless dilas |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | Lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | ISO 9001 |