| Produk | pelat baja stainless |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 / A240M-14 |
| Kelas | 304,304L, 316, 316L, 316Ti, 321, 310S, 904Letc. |
| Pengiriman | Hot Rolled, Annealed and Pickled |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Sand Blasting |
| Produk | Lembar Baja Tahan Karat 444 |
|---|---|
| Standar | ASTM A240/A240M-12 |
| Nilai | 444 |
| Pengiriman | Digulung Dingin, Dianil |
| Permukaan | 2B, BA, No.4, HL, Cermin |
| Produk | 430 lembar Plat Stainless Steel |
|---|---|
| Standar | ASTM A240 JIS G4304 |
| Nilai | SUS 410 420 430 |
| Pengiriman | Hot Rolled, Anil dan Acar |
| Permukaan | No.1, HL, No.4, Peledakan Pasir |
| Bahan | Inconel alloy 625 round bar |
|---|---|
| Mengetik | Kawat Bar nikel |
| Kelas | Paduan Dasar Nikel |
| Bentuk | lembar / strip / pipa / wrie / bar / dll |
| Standar | UNS, DIN, ASTM, SAE, ISO, ASME |
| Shape | Plate Sheet |
|---|---|
| Price Term | FOB/CIF/CFR/EXW |
| Surface | 2B/ BA/ No.1/ No.4/ 8K/ HL/ Mirror |
| Thickness | 0.02-200mm |
| Certificate | ISO9001/SGS/BV |
| Jangka waktu pembayaran | T/T, L/C, Serikat Barat |
|---|---|
| MOQ | 1 Ton |
| Kemasan | paket standar ekspor |
| Toleransi | ±0,02mm |
| Panjang | 1000-12000mm |
| Aplikasi | Konstruksi |
|---|---|
| Standar | AiSi, JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Lebar | 1219mm,1500mm,2000mm |
| sertifikat | ce, BIS, JIS, ISO9001 |
| Kelas | Seri 300 |
| Ketebalan | 0.02mm-20mm |
|---|---|
| Lebar | 1000-3000mm |
| Nilai | 300 seri |
| Toleransi | ± 1% |
| Tingkat baja | 301, 310S, 410, 316Ti, 316L, 316, 420J1, 321, 410S, 347, 430, 309S, 304, 409L, 420J2, 436, 304L, 904 |
| Nilai | 300 seri |
|---|---|
| Tingkat baja | 304 |
| Permukaan akhir | 2b |
| Ketebalan | 0,2-60mm |
| Toleransi | ± 1% |